18:00’a kadar verilen tüm siparişler Aynı Gün Kargo'ya verilmektedir.

Rfid şifreli kilit

Rfid şifreli kilit

Güvenlikte Rfid Sistemleri

Güvenlik sistemleri herkes için son derece önemli ve gerekli ürünler haline geliyor Son teknoloji gelişmelere göre güvenlik sistemlerinde çok büyük ilerlemeler oluyor. Satış teknikleri ve özellikleri bakımında günümüzde en çok tercih edilen güvenlik sistemlerinin başında rfid full set geliyor. Genel olarak baktığımız zaman tüm bu özellikleri barındıran ve güvenlik teknolojisinde en son moda olan ürün son derece gelişmiş teknik özelliklere sahip oluyor.

 

 Rfid şifreli kapı kilidi

 

 Rfıd set canlıları veya nesneleri radyo dalgaları yardımı ile tanımlamak amacı ile kullanılan teknolojik veriler oluyor. Bunların dışında birçok tanımlama seçeneği olan cihazlar için en uygun ve yaygın olan tanım; etrafında bulunan canlıları veya da nesneleri tanımlayan ve bir antene bağlanmış şekilde olan mikroçip deniliyor. Bu durumda mikroçip içinde kayıt eden ve aynı zamanda bilgiler de ekleyerek işlev gösteren bir cihaz oluyor. Bu durumda anten de çipin tanım bilgilerini bir okuyucuya iletmeyi sağlıyor.

 

 Okuyucu rfid set kendine bağlı etiketten aldığı radyo dalgalarını; dijital bir biçimde bilgiye dönüştürerek, bilgisayar sistemine geçmesini sağlar ve aynı zamanda bunu işe yarayacak bir hale getiriyor. Bu nokta da rfid full set cihazın amacı; bireysel üretim akışını başlayan kısacası; maker hareket sistemine destek sağlayan rfid teknolojisi yardımı ile arduino'yu buluşturuyor. Rfid teknolojisi arduino teknolojisi sayesinde rahatlıkla kullanılıyor. Rfid set içinde bulunan uyarılar ve bağlantı komponentleri ve parçalar tek bir kitte birleştiriyor.

 

 Güvenli Kilit Sistemi Rfid

 

 Kartlı geçiş sistemlerine genel olarak baktığımız zaman; belirlenmiş olan bir alana, belirli yetkilere sahip olan kişilerin kendilerine tanımlanan aralıklarda giriş ve çıkış yapmalarını sağlayan sistemler olarak biliniyor. Bu sistem ile; kart okuyucular sayesinde daha önceden tanımlanmış olan kartların okutulması sonucunda kapı kilit sistemine tetik verilerek kapı açtırabiliyor. Bu sistemler güvenli kilit sistemleri olup, turnike sistemlerine kuru kontak sağlayarak, geçişi sağlamaktadır ve de istenildiği zaman otopark bariyerlerini de kumanda ediyor.

 

 Bu sistemlerde kullanılan rfid şifreli kilit yaklaşık olarak 5 veya 10 cm mesafeden kartı okuyucuya yaklaştırıyor ve kartı otomatik olarak okutuyor. Sonrasında da güvenli giriş sağlıyor.

 

 Güvenlik Sistemlerinde Rfid

 

 Güvenlik konusunda günümüz teknolojisine en uygun olan sistemler rfid kilit sistemleri olarak görülmektedir. Genel olarak baktığımız zaman güvenliğimiz için kullanılan bu cihazların hepsi hem donanımlı hem de ihtiyaçlarımıza uygun şekilde üretilmiş cihazlar olmaktadır. Hem giriş hem de çıkış güvenliğinde her türlü önlemleri alan, son teknolojik gelişmelere uyum sağlayan özelliktedir.

 

 Bu ürünleri hem yerinde hem de uygun fiyata temin etmek için Sonexon firmasını tercih edebilirsiniz.

 Sizin ihtiyacınıza uygun olan güvenlik sistemini size temin etmekte aynı zaman da size sağladığı donanımlı güvenlik sistemleri ile tüm sorunlarınızı kolayca çözmektedir. Güvenlik konusu oldukça hassas bir konu olduğu için hem kullanılan cihaz hem de satın aldığınız firma oldukça önemlidir.

 

 

Etiketler: rifd,şifreli kilit, şifrlei geçiş,
Şubat 28, 2022
Listeye dön